Мешавина за палачинки без лактоза

Мешавина за палачинки без лактоза Производители. Купете висок квалитет Мешавина за палачинки без лактоза од Taiwan.
Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd., Производител и снабдувач кој е специјализиран за развојот на Мешавина за палачинки без лактоза. По акумулира во текот години на интензивна истражување, ние сме биле признати да биде најголемиот и најпочитуваните производителот во Taiwan. Поради високиот квалитет и конкурентна цена, нашите производи се извезуваат во повеќе од 20 земји низ целиот свет. Ако сте во потрага за сигурен партнер, можете да сметате на нас. Искрено се надеваме дека можеме да имаат можност да соработуваат со вас во блиска иднина.
Да купувате со висок квалитет Мешавина за палачинки без лактозапо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Мешавина за палачинки без лактоза од компанија, производител, добавувач и фабрика во Taiwan
Имаме напредна опрема за производство на

Мешавина за палачинки без лактоза

и добра изработка и постепено се истражуваат некои нов дизајн. Сите партнери во странство се добредојдени да преговараат и да соработуваат со нас.
  • Мешавина за палачинки без лактоза - Lactose-Free Rice Pancakes Mix
Мешавина за палачинки без лактоза
модел - Lactose-Free Rice Pancakes Mix
  1. Направено со супериорен тајвански ориз.
  2. Глутен-бесплатно(и пченицата-бесплатно)
  3. Млечни производи-бесплатно
  4. Прекрасно мека и жива внатрешност
  5. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво.
  6. Погоден за исхрана на нетолеранција на лактоза
  7. Прилагодете ја лактозата-бесплатен пазар на храна ширум светот.
  8. Проширете го вашиот целен пазар на клиенти.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Направено со одбран тајвански ориз. Глутен-слободен и пченица-бесплатно Крцкава кожа од палачинки Вкусен нежен ентериер кој е вкусен дури и ако залади. Користете алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Лесен домашен десерт Вечерачите и рестораните претпочитаат да користат. Пријателски за ова-лакто вегетаријанец. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Направено со супериорен тајвански ориз. Глутен-слободен и пченица-бесплатно Крцкав надвор со мек и пријатно џвакачки центар Вкусно е и да залади. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Лесно се прави и полесно се задоволува Првиот избор за започнување на вашиот бизнис со палачинки Богат вкус на чоколадо со природна арома на какао Пакување:20-25 кг/кутија Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
*Нов производ Карактеристики: Десерт во јапонски стил Лесно се прави-не треба да се раздвојуваат и изматуваат јајцата. Направете го за неколку минути. Направете разни гарнитури. Вечерачите и рестораните претпочитаат да користат. Меки и влажна текстура Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Ово-лакто вегетаријанец е погоден, Крцкави однадвор Нежна и малку џвакачка одвнатре Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Забавен и вкусен домашен десерт Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Обезбедете две опции:Глутен-еден бесплатен и пченично брашно еден Едноставни состојки.Ништо вештачко/Зависни-бесплатно Користена трехалоза шеќер Направено со супериорен тајвански ориз. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Додаден е изолат од протеин од сурутка кој е погоден за диета со целијачна болест Брзо печење за неколку минути. Ниско-шеќер Пријатен меки и влажен вкус. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.