Здрава мешавина за палачинки

Здрава мешавина за палачинки Производител, добавувач-Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd.
Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Здрава мешавина за палачинки. Со една фабрика во Taiwan. Нашата експертиза ни овозможува да нудиме широк спектар на, кој е развиен во тандем со меѓународните стандарди за квалитет. Во текот на процесот на производство, нашите стручни тимови проверува квалитетот на производите на тој начин ние обезбеди супериорни производи на нашите клиенти. Нашите услуги се високо ценети од страна на нашите клиенти за навремени услуги и пазарот водечки цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Здрава мешавина за палачинки. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Здрава мешавина за палачинки кои нудат најдобра цена во Taiwan
Поради нашите одличен квалитет, добар систем за управување и супериорна услуга по продажбата, ние веќе ужива долготрајни добар углед во светот на пазарот. Ние ќе продолжиме да работиме на целта да се биде квалитетен производител. Ако сте заинтересирани за нашите

Здрава мешавина за палачинки

и треба дополнителни информации или проблеми, Ве молиме не двоумете се да контактирајте не наскоро.
 • Здрава мешавина за палачинки - Baby Pancakes Mix
Здрава мешавина за палачинки
модел - Baby Pancakes Mix
Нов производ
Карактеристики:
 1. Обезбедете две опции:Глутен-еден бесплатен и пченично брашно еден
 2. Едноставни состојки.Ништо вештачко/Зависни-бесплатно
 3. Користена трехалоза шеќер
 4. Направено со супериорен тајвански ориз.
 5. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво.
 6. Додаден е изолат од протеин од сурутка кој е погоден за диета со целијачна болест
 7. Брзо печење за неколку минути.
 8. Ниско-шеќер
 9. Пријатен меки и влажен вкус.
 • Производ од Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Направено со одбран тајвански ориз. Глутен-слободен и пченица-бесплатно Крцкава кожа од палачинки Вкусен нежен ентериер кој е вкусен дури и ако залади. Користете алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Лесен домашен десерт Вечерачите и рестораните претпочитаат да користат. Пријателски за ова-лакто вегетаријанец. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Направено со супериорен тајвански ориз. Глутен-слободен и пченица-бесплатно Крцкав надвор со мек и пријатно џвакачки центар Вкусно е и да залади. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Лесно се прави и полесно се задоволува Првиот избор за започнување на вашиот бизнис со палачинки Богат вкус на чоколадо со природна арома на какао Пакување:20-25 кг/кутија Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
*Нов производ Карактеристики: Десерт во јапонски стил Лесно се прави-не треба да се раздвојуваат и изматуваат јајцата. Направете го за неколку минути. Направете разни гарнитури. Вечерачите и рестораните претпочитаат да користат. Меки и влажна текстура Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Ово-лакто вегетаријанец е погоден, Крцкави однадвор Нежна и малку џвакачка одвнатре Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Забавен и вкусен домашен десерт Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Направено со супериорен тајвански ориз. Глутен-бесплатно(и пченицата-бесплатно) Млечни производи-бесплатно Прекрасно мека и жива внатрешност Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Погоден за исхрана на нетолеранција на лактоза Прилагодете ја лактозата-бесплатен пазар на храна ширум светот. Проширете го вашиот целен пазар на клиенти.