Микс за меки палачинки

Микс за меки палачинки Производители, добавувачи-Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd.
Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd. се наоѓа во Taiwan производство, снабдување и извоз Микс за меки палачинки со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет. Покрај тоа, нашите производи имаат добар углед кај нашите клиенти. Ве молиме контактирајте не сега!
За да го пронајдете и купувате најдоброто Микс за меки палачинки, треба да знаете за највисок квалитет на Микс за меки палачинки производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Ние сме убедени да ги задоволи барањата на сите клиенти со разумни цени, навремена испорака, и строга контрола на квалитетот. Ако сте заинтересирани во

Микс за меки палачинки

, Нашата компанија е вашиот најдобар избор. Не двоумете се да контактирајте не. Очекувам да вашето пребарување.
 • Микс за меки палачинки - Japanese Souffle Pancakes Mix/Fluffy Pancakes Mix
Микс за меки палачинки
модел - Japanese Souffle Pancakes Mix/Fluffy Pancakes Mix
*Нов производ
 1. Карактеристики:
 2. Десерт во јапонски стил
 3. Лесно се прави-не треба да се раздвојуваат и изматуваат јајцата.
 4. Направете го за неколку минути.
 5. Направете разни гарнитури.
 6. Вечерачите и рестораните претпочитаат да користат.
 7. Меки и влажна текстура
 • Произведено во Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Направено со одбран тајвански ориз. Глутен-слободен и пченица-бесплатно Крцкава кожа од палачинки Вкусен нежен ентериер кој е вкусен дури и ако залади. Користете алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Лесен домашен десерт Вечерачите и рестораните претпочитаат да користат. Пријателски за ова-лакто вегетаријанец. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Направено со супериорен тајвански ориз. Глутен-слободен и пченица-бесплатно Крцкав надвор со мек и пријатно џвакачки центар Вкусно е и да залади. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Лесно се прави и полесно се задоволува Првиот избор за започнување на вашиот бизнис со палачинки Богат вкус на чоколадо со природна арома на какао Пакување:20-25 кг/кутија Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Ово-лакто вегетаријанец е погоден, Крцкави однадвор Нежна и малку џвакачка одвнатре Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Забавен и вкусен домашен десерт Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Обезбедете две опции:Глутен-еден бесплатен и пченично брашно еден Едноставни состојки.Ништо вештачко/Зависни-бесплатно Користена трехалоза шеќер Направено со супериорен тајвански ориз. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Додаден е изолат од протеин од сурутка кој е погоден за диета со целијачна болест Брзо печење за неколку минути. Ниско-шеќер Пријатен меки и влажен вкус. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Направено со супериорен тајвански ориз. Глутен-бесплатно(и пченицата-бесплатно) Млечни производи-бесплатно Прекрасно мека и жива внатрешност Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Погоден за исхрана на нетолеранција на лактоза Прилагодете ја лактозата-бесплатен пазар на храна ширум светот. Проширете го вашиот целен пазар на клиенти.