Микс со чоколадни палачинки

Микс со чоколадни палачинки | Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd.
Како професионален производителот, снабдувачот и извозник, благодарение на нашите моќни дистрибутивната мрежа, нашите Микс со чоколадни палачинки производи се популарни со клиенти во Taiwan. Со брзиот развој, имаме постигнато ISO9001 сертификат и освои многу почесни титули. За да дознаете повеќе за она што може да направи за вас, ве молиме контактирајте не во секое време. Ние со нетрпение очекуваме да се воспостави добра и долгорочни деловни односи со вас.
Купете го најдоброто Микс со чоколадни палачинки, треба да знаете за највисок квалитет на Микс со чоколадни палачинки производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Како и оригиналот инвеститорот на

Микс со чоколадни палачинки

, Ние се нудат на најконкурентна цена и најдобар квалитет. MOQ преговара, се чувствуваат слободни да не контактирате за цена детали. Исто така, Ние извоз голема quatity да бродот секоја година.
 • Микс со чоколадни палачинки - Chocolate Gluten-free Panckes Mix
Микс со чоколадни палачинки
модел - Chocolate Gluten-free Panckes Mix
Карактеристики:
 1. Направено со супериорен тајвански ориз.
 2. Глутен-слободен и пченица-бесплатно
 3. Крцкав надвор со мек и пријатно џвакачки центар
 4. Вкусно е и да залади.
 5. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво.
 6. Лесно се прави и полесно се задоволува
 7. Првиот избор за започнување на вашиот бизнис со палачинки
 8. Богат вкус на чоколадо со природна арома на какао
 • Пакување:20-25 кг/кутија
 • Произведено во Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Направено со одбран тајвански ориз. Глутен-слободен и пченица-бесплатно Крцкава кожа од палачинки Вкусен нежен ентериер кој е вкусен дури и ако залади. Користете алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Лесен домашен десерт Вечерачите и рестораните претпочитаат да користат. Пријателски за ова-лакто вегетаријанец. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
*Нов производ Карактеристики: Десерт во јапонски стил Лесно се прави-не треба да се раздвојуваат и изматуваат јајцата. Направете го за неколку минути. Направете разни гарнитури. Вечерачите и рестораните претпочитаат да користат. Меки и влажна текстура Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Ово-лакто вегетаријанец е погоден, Крцкави однадвор Нежна и малку џвакачка одвнатре Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Забавен и вкусен домашен десерт Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Обезбедете две опции:Глутен-еден бесплатен и пченично брашно еден Едноставни состојки.Ништо вештачко/Зависни-бесплатно Користена трехалоза шеќер Направено со супериорен тајвански ориз. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Додаден е изолат од протеин од сурутка кој е погоден за диета со целијачна болест Брзо печење за неколку минути. Ниско-шеќер Пријатен меки и влажен вкус. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Направено со супериорен тајвански ориз. Глутен-бесплатно(и пченицата-бесплатно) Млечни производи-бесплатно Прекрасно мека и жива внатрешност Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Погоден за исхрана на нетолеранција на лактоза Прилагодете ја лактозата-бесплатен пазар на храна ширум светот. Проширете го вашиот целен пазар на клиенти.