Мешавина за палачинки без глутен

Мешавина за палачинки без глутен по најдобра цена во Taiwan.
Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd. интегрираше производител, снабдувач и извозник. Со нашето богато искуство и работливи и вредни членови на персоналот, можеме да исполниме различни барања од различни типови клиенти. Главно сме ангажирани во Мешавина за палачинки без глутен, а нашите производи добро се продаваат во Taiwan. Вршиме строги инспекции за квалитет над секоја серија / производ. Willе се потрудиме да ви служиме и се надеваме дека ќе станеме еден од вашите пријатели и деловни партнери.
Да купувате со висок квалитет Мешавина за палачинки без глутенпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Мешавина за палачинки без глутен од компанија, производител, добавувач и фабрика во Taiwan
Ние извоз врвен квалитет

Мешавина за палачинки без глутен

кои ги исполнуваат меѓународните стандарди. Ние можеме да снабдување во било потребната количина во многу конкурентна цена редовно, пакување, како на купувачи совети. Ве молиме контактирајте не за спецификација и котација.
 • Мешавина за палачинки без глутен - Gluten-free Pancakes Mix/Gluten-free Rice Pancakes Mix
Мешавина за палачинки без глутен
модел - Gluten-free Pancakes Mix/Gluten-free Rice Pancakes Mix
Нов производ
Карактеристики:
 1. Направено со одбран тајвански ориз.
 2. Глутен-слободен и пченица-бесплатно
 3. Крцкава кожа од палачинки
 4. Вкусен нежен ентериер кој е вкусен дури и ако залади.
 5. Користете алуминиум-бесплатен прашок за пециво.
 6. Лесен домашен десерт
 7. Вечерачите и рестораните претпочитаат да користат.
 8. Пријателски за ова-лакто вегетаријанец.
 • Производ од Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Карактеристики: Направено со супериорен тајвански ориз. Глутен-слободен и пченица-бесплатно Крцкав надвор со мек и пријатно џвакачки центар Вкусно е и да залади. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Лесно се прави и полесно се задоволува Првиот избор за започнување на вашиот бизнис со палачинки Богат вкус на чоколадо со природна арома на какао Пакување:20-25 кг/кутија Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
*Нов производ Карактеристики: Десерт во јапонски стил Лесно се прави-не треба да се раздвојуваат и изматуваат јајцата. Направете го за неколку минути. Направете разни гарнитури. Вечерачите и рестораните претпочитаат да користат. Меки и влажна текстура Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Ово-лакто вегетаријанец е погоден, Крцкави однадвор Нежна и малку џвакачка одвнатре Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Забавен и вкусен домашен десерт Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Обезбедете две опции:Глутен-еден бесплатен и пченично брашно еден Едноставни состојки.Ништо вештачко/Зависни-бесплатно Користена трехалоза шеќер Направено со супериорен тајвански ориз. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Додаден е изолат од протеин од сурутка кој е погоден за диета со целијачна болест Брзо печење за неколку минути. Ниско-шеќер Пријатен меки и влажен вкус. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Направено со супериорен тајвански ориз. Глутен-бесплатно(и пченицата-бесплатно) Млечни производи-бесплатно Прекрасно мека и жива внатрешност Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Погоден за исхрана на нетолеранција на лактоза Прилагодете ја лактозата-бесплатен пазар на храна ширум светот. Проширете го вашиот целен пазар на клиенти.