Мешавина од Мочи Маласада

Мешавина од Мочи Маласада по најдобра цена во Taiwan.
Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Мешавина од Мочи Маласада in Taiwan која има висок квалитет и разни бои. Со цел да се обезбеди нивната подолг живот и квалитет ние производство на овие производи, со користење врвот одделение суровина, како на меѓународните стандарди за квалитет. Ние нудиме овие производи во водечка индустрија на цени што ги прави исклучително популарен меѓу нашите клиенти. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Мешавина од Мочи Маласада. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Мешавина од Мочи Маласада кои нудат најдобра цена во Taiwan
Ние сме професионални производител и извозник на

Мешавина од Мочи Маласада

. Покрај тоа, ние исто така може да се произведуваат производи, како на вашите примероци и цртежи.
 • Мешавина од Мочи Маласада - Hawaii Donuts Mix
Мешавина од Мочи Маласада
модел - Hawaii Donuts Mix
Нов производ
Карактеристики:
 1. Не е потребна ферментација.
 2. Лесно се произведуваат големи количини со висока ефикасност
 3. Забавно да се прават разновидни украси.
 4. Внимателен џвакачки и мек вкус сличен на мочи
 5. Неодолив допир со оставање одличен послевкус во устата.
 6. Освежителен и не мрсен
 7. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво.
 8. Примарниот избор да го водите вашиот бизнис со крофни на Хаваи
 9. Популарни локални јадења на Хаваи
 • Пакување:20-25 кг/кутија
 • Производ од Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Не е потребна ферментација. Брзо произведувајте големи количини Направете свој креативен гарнир. Пријатно џвакано и нежно пециво има вкус на бујни мочи. Неодолив допир со оставање одличен послевкус во устата. Освежителен и не мрсен Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Најдобар избор за започнување на вашиот бизнис Маласадас Позната улична храна на Хаваи. Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Не е потребна ферментација. Брзо произведувајте големи количини Направете своја сопствена декорација. Пријатно џвакање и нежно пециво има вкус на мочи. Неодолив допир со оставање одличен послевкус во устата. Освежителен и не мрсен Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Префериран избор за започнување на вашиот бизнис со десерти Позната улична храна на Хаваи. Богат вкус на чоколадо Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Не е потребна ферментација. Особено за масовно производство Забавно да се направи широк спектар на украси Пријатно џвакање и мека текстура има вкус на мочи Неодолив допир со оставање одличен послевкус во устата. Освежителен и не мрсен Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Врвен приоритет за започнување на вашиот бизнис со десерти Позната улична храна на Хаваи. Вкус на кокосово млеко со освежителна арома Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.