Хаваи крофни

Хаваи крофни Производители, добавувачи во Taiwan.
Ние сме специјализирани во понудата на различни Хаваи крофни. Ние настојуваме да лидер во оваа индустрија со години искуство во производство, снабдување и извозник на производи во Taiwan. Ние нудиме прилагодени решенија за нашите клиенти да ги задоволат нивните специфични потреби и барања. Ние, исто така, се осигура дека нашите машини се стручно наменети да одговараат на различните барања на поединечните апликации.
Најдете и купете Хаваи крофни по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, добавувачите, компанијата и фабриката на Хаваи крофни во Taiwan
Нашите

Хаваи крофни

се продаваат во многу места низ целиот свет и да се победи со голема восхит и нашироко се верува дома и во странство. Сериозни работи ставови и совршена по продажбата на услугата се суштината на принципот раст на компанијата.
 • Хаваи крофни - Malasada Mix
Хаваи крофни
модел - Malasada Mix
Нов производ
Карактеристики:
 1. Не е потребна ферментација.
 2. Брзо произведувајте големи количини
 3. Направете свој креативен гарнир.
 4. Пријатно џвакано и нежно пециво има вкус на бујни мочи.
 5. Неодолив допир со оставање одличен послевкус во устата.
 6. Освежителен и не мрсен
 7. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво.
 8. Најдобар избор за започнување на вашиот бизнис Маласадас
 9. Позната улична храна на Хаваи.
 • Произведено во Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Не е потребна ферментација. Лесно се произведуваат големи количини со висока ефикасност Забавно да се прават разновидни украси. Внимателен џвакачки и мек вкус сличен на мочи Неодолив допир со оставање одличен послевкус во устата. Освежителен и не мрсен Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Примарниот избор да го водите вашиот бизнис со крофни на Хаваи Популарни локални јадења на Хаваи Пакување:20-25 кг/кутија Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Не е потребна ферментација. Брзо произведувајте големи количини Направете своја сопствена декорација. Пријатно џвакање и нежно пециво има вкус на мочи. Неодолив допир со оставање одличен послевкус во устата. Освежителен и не мрсен Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Префериран избор за започнување на вашиот бизнис со десерти Позната улична храна на Хаваи. Богат вкус на чоколадо Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Не е потребна ферментација. Особено за масовно производство Забавно да се направи широк спектар на украси Пријатно џвакање и мека текстура има вкус на мочи Неодолив допир со оставање одличен послевкус во устата. Освежителен и не мрсен Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Врвен приоритет за започнување на вашиот бизнис со десерти Позната улична храна на Хаваи. Вкус на кокосово млеко со освежителна арома Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.