Мешавина за леб од мочи

Мешавина за леб од мочи | Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd.
Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd. со богати искуства на производителот снабдувач и извозник на Мешавина за леб од мочи фабрика во Taiwan, Во целиот свет клиенти, ние искрено добредојде повеќе глобални партнери да соработуваат за да формира нова бизнис. ние ги преземаме се заврши во рок од ветената временска рамка и нашите услуги се достапни на многу конкурентни цени. Повеќе модели на нашите производи, ве молиме контактирајте не сега!
Специјализиран производител, снабдувач и компанија на Мешавина за леб од мочи по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Мешавина за леб од мочи
Имаме напредна опрема за производство на

Мешавина за леб од мочи

и добра изработка и постепено се истражуваат некои нов дизајн. Сите партнери во странство се добредојдени да преговараат и да соработуваат со нас.
 • Мешавина за леб од мочи - Chocolate Malasada Mix
Мешавина за леб од мочи
модел - Chocolate Malasada Mix
Нов производ
Карактеристики:
 1. Не е потребна ферментација.
 2. Брзо произведувајте големи количини
 3. Направете своја сопствена декорација.
 4. Пријатно џвакање и нежно пециво има вкус на мочи.
 5. Неодолив допир со оставање одличен послевкус во устата.
 6. Освежителен и не мрсен
 7. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво.
 8. Префериран избор за започнување на вашиот бизнис со десерти
 9. Позната улична храна на Хаваи.
 10. Богат вкус на чоколадо
 • Произведено во Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Не е потребна ферментација. Брзо произведувајте големи количини Направете свој креативен гарнир. Пријатно џвакано и нежно пециво има вкус на бујни мочи. Неодолив допир со оставање одличен послевкус во устата. Освежителен и не мрсен Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Најдобар избор за започнување на вашиот бизнис Маласадас Позната улична храна на Хаваи. Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Не е потребна ферментација. Лесно се произведуваат големи количини со висока ефикасност Забавно да се прават разновидни украси. Внимателен џвакачки и мек вкус сличен на мочи Неодолив допир со оставање одличен послевкус во устата. Освежителен и не мрсен Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Примарниот избор да го водите вашиот бизнис со крофни на Хаваи Популарни локални јадења на Хаваи Пакување:20-25 кг/кутија Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Не е потребна ферментација. Особено за масовно производство Забавно да се направи широк спектар на украси Пријатно џвакање и мека текстура има вкус на мочи Неодолив допир со оставање одличен послевкус во устата. Освежителен и не мрсен Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Врвен приоритет за започнување на вашиот бизнис со десерти Позната улична храна на Хаваи. Вкус на кокосово млеко со освежителна арома Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.