Мочи крофни Хаваи

Мочи крофни Хаваи Производители, добавувачи-Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd.
Ние произведуваме, снабдување и извоз на прилично широк спектар на Мочи крофни Хаваи со фабрика во Taiwan Овие производи се исто така прилагодени според специфичните барања на нашите Myriads на клиенти и клиенти на светот. Ние ги користиме најсоодветните материјали, производствени процеси, во изработка на овие сигурни, естетски производи.
Да купувате со висок квалитет Мочи крофни Хаваипо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Мочи крофни Хаваи од компанија, производител, добавувач и фабрика во Taiwan
Ако сте заинтересирани за некој од нашите

Мочи крофни Хаваи

производи или би сакале да disscuss клиент цел, Ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние сме во потрага очекуваме да формирање успешни деловни односи со нов клиент во целиот свет во блиска иднина.
 • Мочи крофни Хаваи - Coconut Milk Malasada Mix
Мочи крофни Хаваи
модел - Coconut Milk Malasada Mix
Нов производ
Карактеристики:
 1. Не е потребна ферментација.
 2. Особено за масовно производство
 3. Забавно да се направи широк спектар на украси
 4. Пријатно џвакање и мека текстура има вкус на мочи
 5. Неодолив допир со оставање одличен послевкус во устата.
 6. Освежителен и не мрсен
 7. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво.
 8. Врвен приоритет за започнување на вашиот бизнис со десерти
 9. Позната улична храна на Хаваи.
 10. Вкус на кокосово млеко со освежителна арома
 • Производ од Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Не е потребна ферментација. Брзо произведувајте големи количини Направете свој креативен гарнир. Пријатно џвакано и нежно пециво има вкус на бујни мочи. Неодолив допир со оставање одличен послевкус во устата. Освежителен и не мрсен Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Најдобар избор за започнување на вашиот бизнис Маласадас Позната улична храна на Хаваи. Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Не е потребна ферментација. Лесно се произведуваат големи количини со висока ефикасност Забавно да се прават разновидни украси. Внимателен џвакачки и мек вкус сличен на мочи Неодолив допир со оставање одличен послевкус во устата. Освежителен и не мрсен Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Примарниот избор да го водите вашиот бизнис со крофни на Хаваи Популарни локални јадења на Хаваи Пакување:20-25 кг/кутија Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Не е потребна ферментација. Брзо произведувајте големи количини Направете своја сопствена декорација. Пријатно џвакање и нежно пециво има вкус на мочи. Неодолив допир со оставање одличен послевкус во устата. Освежителен и не мрсен Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Префериран избор за започнување на вашиот бизнис со десерти Позната улична храна на Хаваи. Богат вкус на чоколадо Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.