Мешавина од конуси за сладолед

Мешавина од конуси за сладолед | производителот добавувачот од Taiwan веледрогерија дистрибутер.
Ние сме техничко Taiwan Мешавина од конуси за сладолед производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Мешавина од конуси за сладолед производителот и Мешавина од конуси за сладолед снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во donut-mix.com
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Мешавина од конуси за сладолед

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
  • Мешавина од конуси за сладолед - Taiyaki Ice Cream Cone Mix
Мешавина од конуси за сладолед
модел - Taiyaki Ice Cream Cone Mix
  1. Мешавина од конуси за сладолед Тајаки
  2. Лесен за полнење сладолед и прелив.
  3. Овој конус може да остане крцкав.

Enquiry Now
производи Листа
Карактеристики: Изберете супериорно брашно. Крцкави однадвор Нежна и мека одвнатре Уживајте во крцкавиот надворешен и нежен ентериер на златно-кафеава американска вафла. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Лесна домашна закуска Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување
Нов производКарактеристики: Типична улична храна во Хонг Конг Најдобар избор за франшиза за да започнете бизнис со штанд Автентичен вкус на Хонг Конг/Типичен вкус на вафли со јајца од Хонг Конг Уживајте во долгото-трајна острина на кожата од вафли. Пријатно џвакање и неодолив допир Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Пријатна сладост Пакување:20-25 кг/кутија Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување. Исто така,лактозата-се нуди бесплатна мешавина од вафли со јајца од Хонг Конг.
Нов производКарактеристики: Направено со супериорен тајвански ориз. Глутен-слободен и пченица-бесплатно Крцкава кожа од вафли Мек и мек вкус.Вкусно е и да залади. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Лесно се прави дома Најдобар избор за да започнете бизнис со вафли со јајца. Пакување:20-25 кг/кутија Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Глутен-слободен и пченица-бесплатно Најпопуларниот уличен десерт од Хонг Конг Примарниот избор за започнување на франшиза или претприемачки проект Типичен вкус на вафли со јајца од Хонг Конг Останете крцкави долго време. Малку џвакачки центар за да остави одличен вкус на ориз Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Произведено во Тајван/Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Направете за 5 минути./Брзо печење. Не е потребна ферментација. Богат вкус на млеко Крцкава и крцкава кожа Бројни пристојни кафулиња претпочитаат да ги користат. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.