Мешавина од вафли со јајца

Информации за Мешавина од вафли со јајца Производител, добавувач од Taiwan.
Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd. е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Мешавина од вафли со јајца in Taiwan во сите кориснички цени, па како да се прилагодат опциите на нашите клиенти и доставена во рок од одредена временска рамка. Нашата компанија е поддржана од супериорен и напредни производствени техники да понуди беспрекорна квалитет на производите до нашите клиенти. Тие се набавени од производителите кој користи квалитетна суровина и да ги следат регулаторните стандардите за индустријата во текот на производството. Овие се извезуваат на ниски цени и се во par со меѓународните стандарди за квалитет.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Мешавина од вафли со јајца. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Мешавина од вафли со јајца кои нудат најдобра цена во Taiwan
Нашите строги управување и сериозна работа став ќе се обезбеди на клиентите квалитет и сигурни извори со нашите

Мешавина од вафли со јајца

. Ние сме во потрага напред кон соработката со прекуокеанските потрошувачи врз основа на взаемна корист. Ако ви требаат повеќе информации во врска со нас, Ве молиме слободно.
 • Мешавина од вафли со јајца - Gluten-free Hong Kong/Egg Waffle Mix
Мешавина од вафли со јајца
модел - Gluten-free Hong Kong/Egg Waffle Mix
Нов производ
Карактеристики:
 1. Глутен-слободен и пченица-бесплатно
 2. Најпопуларниот уличен десерт од Хонг Конг
 3. Примарниот избор за започнување на франшиза или претприемачки проект
 4. Типичен вкус на вафли со јајца од Хонг Конг
 5. Останете крцкави долго време.
 6. Малку џвакачки центар за да остави одличен вкус на ориз
 7. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво.
 • Произведено во Тајван/Производ од Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Карактеристики: Изберете супериорно брашно. Крцкави однадвор Нежна и мека одвнатре Уживајте во крцкавиот надворешен и нежен ентериер на златно-кафеава американска вафла. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Лесна домашна закуска Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување
Нов производКарактеристики: Типична улична храна во Хонг Конг Најдобар избор за франшиза за да започнете бизнис со штанд Автентичен вкус на Хонг Конг/Типичен вкус на вафли со јајца од Хонг Конг Уживајте во долгото-трајна острина на кожата од вафли. Пријатно џвакање и неодолив допир Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Пријатна сладост Пакување:20-25 кг/кутија Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување. Исто така,лактозата-се нуди бесплатна мешавина од вафли со јајца од Хонг Конг.
Нов производКарактеристики: Направено со супериорен тајвански ориз. Глутен-слободен и пченица-бесплатно Крцкава кожа од вафли Мек и мек вкус.Вкусно е и да залади. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Лесно се прави дома Најдобар избор за да започнете бизнис со вафли со јајца. Пакување:20-25 кг/кутија Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Направете за 5 минути./Брзо печење. Не е потребна ферментација. Богат вкус на млеко Крцкава и крцкава кожа Бројни пристојни кафулиња претпочитаат да ги користат. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.