Мешавина за вафли со меурчиња

Мешавина за вафли со меурчиња Производители. Купете висок квалитет Мешавина за вафли со меурчиња од Taiwan.
Ние сме професионални Taiwan-Базирана компанија која се занимава во Производителот, извозникот и снабдувач Мешавина за вафли со меурчиња со широк спектар. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ако сте заинтересирани во сите стилови, Ве молиме слободно да контактирајте не.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мешавина за вафли со меурчиња, треба да знаете за највисок квалитет на Мешавина за вафли со меурчиња производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Ние производ атрактивни и издржливи

Мешавина за вафли со меурчиња

за да се исполнат барањата на сите клиенти, нашата компанија ќе се придржуваат кон следниве правила: зелено aheadism, искрен-соработка, со врвен квалитет, hi-tech. Кој ги нашите производи се продаваат добро во целиот свет.
 • Мешавина за вафли со меурчиња - Hong Kong Egg Waffle Mix
Мешавина за вафли со меурчиња
модел - Hong Kong Egg Waffle Mix
Нов производ
Карактеристики:
 1. Типична улична храна во Хонг Конг
 2. Најдобар избор за франшиза за да започнете бизнис со штанд
 3. Автентичен вкус на Хонг Конг/Типичен вкус на вафли со јајца од Хонг Конг
 4. Уживајте во долгото-трајна острина на кожата од вафли.
 5. Пријатно џвакање и неодолив допир
 6. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво.
 7. Пријатна сладост
 • Пакување:20-25 кг/кутија
 • Произведено во Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Исто така,лактозата-се нуди бесплатна мешавина од вафли со јајца од Хонг Конг.
Enquiry Now
производи Листа
Карактеристики: Изберете супериорно брашно. Крцкави однадвор Нежна и мека одвнатре Уживајте во крцкавиот надворешен и нежен ентериер на златно-кафеава американска вафла. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Лесна домашна закуска Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување
Нов производКарактеристики: Направено со супериорен тајвански ориз. Глутен-слободен и пченица-бесплатно Крцкава кожа од вафли Мек и мек вкус.Вкусно е и да залади. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Лесно се прави дома Најдобар избор за да започнете бизнис со вафли со јајца. Пакување:20-25 кг/кутија Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Глутен-слободен и пченица-бесплатно Најпопуларниот уличен десерт од Хонг Конг Примарниот избор за започнување на франшиза или претприемачки проект Типичен вкус на вафли со јајца од Хонг Конг Останете крцкави долго време. Малку џвакачки центар за да остави одличен вкус на ориз Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Произведено во Тајван/Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Направете за 5 минути./Брзо печење. Не е потребна ферментација. Богат вкус на млеко Крцкава и крцкава кожа Бројни пристојни кафулиња претпочитаат да ги користат. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Мешавина од конуси за сладолед Тајаки Лесен за полнење сладолед и прелив. Овој конус може да остане крцкав.