Мешавина од вафли без глутен

Висок квалитет и најдобра цена Мешавина од вафли без глутен во Taiwan.
Ние сме искуство Мешавина од вафли без глутен производителот, снабдувачот, извозникот, фабрика во Taiwan. Поради подобро да ги задоволи потребите на клиентите, ние ќе го задржи на промовирање на нашите вештини на производите и добра услуга на сите од нив.
Најдете и купете Мешавина од вафли без глутен по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, добавувачите, компанијата и фабриката на Мешавина од вафли без глутен во Taiwan
Ние посветена на целта на "стабилен квалитет, позитивни производ R & D, искрен и брза услуга" за најсовршени објект на клиентите на

Мешавина од вафли без глутен

. Очекувајќи покровителство од сите индустрии, вашето задоволство е нашата мотивација да се создаде иднина за вечен бизнис.
 • Мешавина од вафли без глутен - Gluten-free Waffle Mix
Мешавина од вафли без глутен
модел - Gluten-free Waffle Mix
Нов производ
Карактеристики:
 1. Направено со супериорен тајвански ориз.
 2. Глутен-слободен и пченица-бесплатно
 3. Крцкава кожа од вафли
 4. Мек и мек вкус.Вкусно е и да залади.
 5. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво.
 6. Лесно се прави дома
 7. Најдобар избор за да започнете бизнис со вафли со јајца.
 • Пакување:20-25 кг/кутија
 • Производ од Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Карактеристики: Изберете супериорно брашно. Крцкави однадвор Нежна и мека одвнатре Уживајте во крцкавиот надворешен и нежен ентериер на златно-кафеава американска вафла. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Лесна домашна закуска Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување
Нов производКарактеристики: Типична улична храна во Хонг Конг Најдобар избор за франшиза за да започнете бизнис со штанд Автентичен вкус на Хонг Конг/Типичен вкус на вафли со јајца од Хонг Конг Уживајте во долгото-трајна острина на кожата од вафли. Пријатно џвакање и неодолив допир Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Пријатна сладост Пакување:20-25 кг/кутија Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување. Исто така,лактозата-се нуди бесплатна мешавина од вафли со јајца од Хонг Конг.
Нов производКарактеристики: Глутен-слободен и пченица-бесплатно Најпопуларниот уличен десерт од Хонг Конг Примарниот избор за започнување на франшиза или претприемачки проект Типичен вкус на вафли со јајца од Хонг Конг Останете крцкави долго време. Малку џвакачки центар за да остави одличен вкус на ориз Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Произведено во Тајван/Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Направете за 5 минути./Брзо печење. Не е потребна ферментација. Богат вкус на млеко Крцкава и крцкава кожа Бројни пристојни кафулиња претпочитаат да ги користат. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Мешавина од конуси за сладолед Тајаки Лесен за полнење сладолед и прелив. Овој конус може да остане крцкав.