Тајландски млечен чај во прав

Тајландски млечен чај во прав Производители, добавувачи-Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd.
Ние производство, снабдување и извоз убава и елегантна Тајландски млечен чај во прав. А ние нудиме најдобри работни односи со нашите клиенти, со многу пријателски и познавања трговски претставници. Ние, исто така имаат строги 3-чекор контрола на квалитетот на системот за да се обезбеди сте добивање на највисок квалитет на производи направени.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тајландски млечен чај во прав, треба да знаете за највисок квалитет на Тајландски млечен чај во прав производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Лепење на нашиот бизнис принцип на "искреност, квалитет, иновација и клиент приоритет, и почитување нашата развојна стратегија - извршуваат совршеност во корпоративниот развој, производство, услуги и бренд единица", ние обезбеди клиенти најдобри

Тајландски млечен чај во прав

од сите делови на светот.
 • Тајландски млечен чај во прав - Thai milk powder
Тајландски млечен чај во прав
модел - Thai milk powder
Карактеристики:
 1. Автентичен вкус на таи чај
 2. Светло портокалова боја
 3. Уникатно пријатен вкус со прекрасна арома
 4. Веднаш се топи и лесно се прави
 5. Популарен пијалок ширум светот
 6. Пијте со боба за да создадете сензација
 7. Суштински избор за боба чајџилница
 8. Најдобар избор за создавање стабилен извор на клиенти
 • Пакување:20 кг/кутија
 • Произведено во Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Темно кафеав шеќер со богата арома Пријатна сладост со мазен влез Силен вкус на млеко Рекреирајте го новиот тренд на млечниот чај Уживајте во различни вкусови со додавање на различни не-крем за млечни производи Направено со висококвалитетен темно кафеав шеќер Изберете од добавувачот специјализиран за инстант прашок за тресење Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Силно розова боја на јагода Со малку кисела и пријатна арома на јагода Уживајте во киселиот и сладок вкус на јагода со богат вкус на млеко. Најпопуларниот пијалок за деца Додавање боба или топче за да се создаде различни нивоа на вкус Најнеобичниот и највкусниот пијалок Постојат и други опции за вкус, како што се тарос и кокосово млеко. Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Јапонски вкус на мача. Освежителна арома на чај со благ вкус Богат вкус на млеко со различни нивоа на вкус Инстант прашок што претпочитаат да го користат продавниците за чај и кафулињата Боба. Напитокот за шејк со едноставно вкус е најпродаван. Направено од висококвалитетен производител на пијалоци Има некои други прилагодени вкусови кои ни се нудат како хоџича(печен зелен чај) Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.