Чај во прав од Млеко Matcha

Чај во прав од Млеко Matcha Производител, добавувач-Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd.
Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd. е водечки производител, на снабдувачот и извозникот на најдобар Чај во прав од Млеко Matcha in Taiwan. Години на искуство во оваа област, ние продолжуваме да истражување и развој, со цел да ги направиме нашите производи конкурентни во однос на квалитет и перформанси. На највисок квалитет на производи на повеќето разумна цена е нашата крајна цел. Со цел да се постигне оваа цел, воведовме напредна опрема за обработка, производот има многу висока контрола точност. Затоа, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да ни каже. Ние ќе ви даде одговор што е можно поскоро. Добредојдовте да ја посетите нашата веб-страница за повеќе детали.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Чај во прав од Млеко Matcha. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Чај во прав од Млеко Matcha кои нудат најдобра цена во Taiwan
Обезбедување на висок квалитет и добра услуга за потрошувачите е нашата управување со теорија. Задржи иновациите и постојано подобрување на нашите

Чај во прав од Млеко Matcha

е нашата развој на политиката. Ние сме во потрага очекуваме да се воспостави долгорочна соработка однос со тебе.
 • Чај во прав од Млеко Matcha - Matcha milk powder
Чај во прав од Млеко Matcha
модел - Matcha milk powder
Карактеристики:
 1. Јапонски вкус на мача.
 2. Освежителна арома на чај со благ вкус
 3. Богат вкус на млеко со различни нивоа на вкус
 4. Инстант прашок што претпочитаат да го користат продавниците за чај и кафулињата Боба.
 5. Напитокот за шејк со едноставно вкус е најпродаван.
 6. Направено од висококвалитетен производител на пијалоци
 7. Има некои други прилагодени вкусови кои ни се нудат како хоџича(печен зелен чај)
 • Производ од Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Темно кафеав шеќер со богата арома Пријатна сладост со мазен влез Силен вкус на млеко Рекреирајте го новиот тренд на млечниот чај Уживајте во различни вкусови со додавање на различни не-крем за млечни производи Направено со висококвалитетен темно кафеав шеќер Изберете од добавувачот специјализиран за инстант прашок за тресење Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Автентичен вкус на таи чај Светло портокалова боја Уникатно пријатен вкус со прекрасна арома Веднаш се топи и лесно се прави Популарен пијалок ширум светот Пијте со боба за да создадете сензација Суштински избор за боба чајџилница Најдобар избор за создавање стабилен извор на клиенти Пакување:20 кг/кутија Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Силно розова боја на јагода Со малку кисела и пријатна арома на јагода Уживајте во киселиот и сладок вкус на јагода со богат вкус на млеко. Најпопуларниот пијалок за деца Додавање боба или топче за да се создаде различни нивоа на вкус Најнеобичниот и највкусниот пијалок Постојат и други опции за вкус, како што се тарос и кокосово млеко. Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.