Чај во прав со млеко од јагода

Чај во прав со млеко од јагода Добавувач и производител во Taiwan.
Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd. е специјализирана за производител, снабдувач и извозник на бизнисот на Чај во прав со млеко од јагода. Лоцирани во Taiwan, уживаме удобен пристап до главните транспортни мрежи. Понатаму, сите наши производи се произведени со напредна опрема и строги QC процедури со цел да се обезбеди висок квалитет. Гарантирајќи стабилно и навремено снабдување, кредибилен квалитет и искрена услуга, нашите производи се продаваат добро и на домашниот и на странскиот пазар. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи или сакате да поставите нарачана нарачка, ве молиме контактирајте со нас сега, ние ќе се потрудиме да ги задоволиме вашите потреби.
Најдете и купете Чај во прав со млеко од јагода по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, добавувачите, компанијата и фабриката на Чај во прав со млеко од јагода во Taiwan
Гарантира сите

Чај во прав со млеко од јагода

согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.
 • Чај во прав со млеко од јагода - Strawberry milk powder
Чај во прав со млеко од јагода
модел - Strawberry milk powder
Нов производ
Карактеристики:
 1. Силно розова боја на јагода
 2. Со малку кисела и пријатна арома на јагода
 3. Уживајте во киселиот и сладок вкус на јагода со богат вкус на млеко.
 4. Најпопуларниот пијалок за деца
 5. Додавање боба или топче за да се создаде различни нивоа на вкус
 6. Најнеобичниот и највкусниот пијалок
 7. Постојат и други опции за вкус, како што се тарос и кокосово млеко.
 • Произведено во Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Темно кафеав шеќер со богата арома Пријатна сладост со мазен влез Силен вкус на млеко Рекреирајте го новиот тренд на млечниот чај Уживајте во различни вкусови со додавање на различни не-крем за млечни производи Направено со висококвалитетен темно кафеав шеќер Изберете од добавувачот специјализиран за инстант прашок за тресење Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Автентичен вкус на таи чај Светло портокалова боја Уникатно пријатен вкус со прекрасна арома Веднаш се топи и лесно се прави Популарен пијалок ширум светот Пијте со боба за да создадете сензација Суштински избор за боба чајџилница Најдобар избор за создавање стабилен извор на клиенти Пакување:20 кг/кутија Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Јапонски вкус на мача. Освежителна арома на чај со благ вкус Богат вкус на млеко со различни нивоа на вкус Инстант прашок што претпочитаат да го користат продавниците за чај и кафулињата Боба. Напитокот за шејк со едноставно вкус е најпродаван. Направено од висококвалитетен производител на пијалоци Има некои други прилагодени вкусови кои ни се нудат како хоџича(печен зелен чај) Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.