Мешавина за торта со пудинг

Мешавина за торта со пудинг | Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd.
Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd. е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Мешавина за торта со пудинг кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Исто така, ние сме вклучени во понудата на прилагодување во однос на големината, дизајнот, моделот и бојата, како на спецификациите на клиентите. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.
Најдете и купете Мешавина за торта со пудинг по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, добавувачите, компанијата и фабриката на Мешавина за торта со пудинг во Taiwan
Ние можеме да им понудиме на нашите

Мешавина за торта со пудинг

на високо Намалените цени. Овие лесно може да се искористи во водечка индустрија на цени со прилагодени спецификации на клиентите. Сите вработени срдечно го поздравува голем број на бизнисмени од странски компании да се создаде брилијантна!
 • Мешавина за торта со пудинг - Chocolate Chiffon Cake Mix
Мешавина за торта со пудинг
модел - Chocolate Chiffon Cake Mix
Карактеристики:
 1. Не треба да ги одвојувате белките и жолчките.
 2. Тестото лесно се развива за да спречи собирање или издувување на колачот од шифон.
 3. Погоден за стандардна оперативна процедура.
 4. Останете ист вкус откако ќе се замрзнете.
 5. Присутен влажен и сунѓерест вкус.
 6. Класичен вкус на чоколадо
 • Производ од Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Брзо печење за неколку минути. Тестото лесно се развива. Погоден за стандардна оперативна процедура. Останете со истиот вкус откако ќе замрзне. Уживајте во влажен и не мрсен вкус особено освежувачки Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Лесно се прави Лесно се произведуваат големи количини со висока ефикасност Крцкава пусти кожа со неверојатно влажна текстура Длабок вкус на чоколадо Попладневен чај кафеéпретпочитаат да користат. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Не треба да ги одвојувате белките и жолчките. Тестото лесно се развива за да се спречи собирање или издувување на колачот од шифон. Погоден за стандардна оперативна процедура. Одржувајте врвен вкус и квалитет откако ќе се замрзне. Обезбедете влажен и мек вкус. Пакување:20-25 кг/кутија Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.