Мешавина за пусти

Мешавина за пусти Производители, добавувачи во Taiwan.
Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd. специјализира во производство, снабдување и извозник Мешавина за пусти, Со една фабрика во Taiwan. Таа ги зема науката и технологијата innovates како моќта на развој на претпријатието. Тоа се наведнуваат на истражување, експлоатација и производство на нови производи постојано. и нашето претпријатие е долгорочна производство снабдувач за многу меѓународни познати компании.
Купете го најдоброто Мешавина за пусти, треба да знаете за највисок квалитет на Мешавина за пусти производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Нашите производи се познати по својата ниска цена, добар квалитет и добри по продажба на акции service.Our пазарот се шири. Ние се уште се обидуваат потрудиме да произведе иновативни производи и да се обезбеди повеќе и подобро

Мешавина за пусти

на нашите купувачи.
  • Мешавина за пусти - Brownie Mix
Мешавина за пусти
модел - Brownie Mix
Нов производ
Карактеристики:
  1. Лесно се прави
  2. Лесно се произведуваат големи количини со висока ефикасност
  3. Крцкава пусти кожа со неверојатно влажна текстура
  4. Длабок вкус на чоколадо
  5. Попладневен чај кафеéпретпочитаат да користат.
  • Производ од Тајван
  • Ефикасна и стабилна испорака
  • Примерокот е понуден.
  • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Брзо печење за неколку минути. Тестото лесно се развива. Погоден за стандардна оперативна процедура. Останете со истиот вкус откако ќе замрзне. Уживајте во влажен и не мрсен вкус особено освежувачки Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Не треба да ги одвојувате белките и жолчките. Тестото лесно се развива за да се спречи собирање или издувување на колачот од шифон. Погоден за стандардна оперативна процедура. Одржувајте врвен вкус и квалитет откако ќе се замрзне. Обезбедете влажен и мек вкус. Пакување:20-25 кг/кутија Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Не треба да ги одвојувате белките и жолчките. Тестото лесно се развива за да спречи собирање или издувување на колачот од шифон. Погоден за стандардна оперативна процедура. Останете ист вкус откако ќе се замрзнете. Присутен влажен и сунѓерест вкус. Класичен вкус на чоколадо Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.