Мешавина за торта со фунта

Мешавина за торта со фунта Производители, добавувачи-Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd.
Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd. е посветен на производителот, снабдувачот и извозник на најдобар Мешавина за торта со фунта in Taiwan. Сите производи се во согласност со меѓународните барања за квалитет и се многу ценети во различни бизнис. Ние сме го цениме за да добиете добра соработка со вас и немојте да се двоумите да контактирајте не
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Мешавина за торта со фунта. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Мешавина за торта со фунта кои нудат најдобра цена во Taiwan
Ние сами многу надарен занаетчија таленти кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Мешавина за торта со фунта

. Ние, исто така, се грижиме за нашата широка база на клиенти нудиме нашата палета во прилагодено форма, придржувајќи се на барања и спецификации на нашите клиенти.
  • Мешавина за торта со фунта - Pound Cake Mix
Мешавина за торта со фунта
модел - Pound Cake Mix
Нов производ
Карактеристики:
  1. Брзо печење за неколку минути.
  2. Тестото лесно се развива.
  3. Погоден за стандардна оперативна процедура.
  4. Останете со истиот вкус откако ќе замрзне.
  5. Уживајте во влажен и не мрсен вкус особено освежувачки
  • Произведено во Тајван
  • Ефикасна и стабилна испорака
  • Примерокот е понуден.
  • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Лесно се прави Лесно се произведуваат големи количини со висока ефикасност Крцкава пусти кожа со неверојатно влажна текстура Длабок вкус на чоколадо Попладневен чај кафеéпретпочитаат да користат. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Не треба да ги одвојувате белките и жолчките. Тестото лесно се развива за да се спречи собирање или издувување на колачот од шифон. Погоден за стандардна оперативна процедура. Одржувајте врвен вкус и квалитет откако ќе се замрзне. Обезбедете влажен и мек вкус. Пакување:20-25 кг/кутија Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Не треба да ги одвојувате белките и жолчките. Тестото лесно се развива за да спречи собирање или издувување на колачот од шифон. Погоден за стандардна оперативна процедура. Останете ист вкус откако ќе се замрзнете. Присутен влажен и сунѓерест вкус. Класичен вкус на чоколадо Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.