Млеко Мочи

Висок квалитет Млеко Мочи Добавувач, производител од Taiwan.
Ние сме познат Taiwan Млеко Мочи производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката. Ние нудиме на нашите клиенти со широк спектар на производи кои се совпаѓаат со строги барања за квалитет на меѓународниот пазар кој заработил нашата компанија во различни углед на квалитет ориентиран Taiwan Извозникот. Ние сме признати како еден од водечките трговци во овој сектор се должи на нашата способност за снабдување беспрекорна производи на нашите клиенти. Ние положи нашата нога години назад и оттогаш ние се стремиме да се испорача во нашите производи иновации, конкурентни цени и квалитетот управувано задоволството на клиентите.
Специјализиран производител, снабдувач и компанија на Млеко Мочи по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Млеко Мочи
Зошто глобалните купувачи ја избираат нашата компанија за да ги купат најдобрите Млеко Мочи ? Бидејќи нашата цел е да продолжиме да произведуваме и да обезбедуваме производи со најдобар квалитет на сите клиенти. Со седиште во Тајван, ние секогаш обезбедуваме професионални производи и услуги. Одржувањето на задоволството на клиентите е наша постојана цел.
  • Млеко Мочи - Milk Mochi Powder
Млеко Мочи
модел - Milk Mochi Powder
Карактеристики:
  1. Нема потреба од топлина.Само додадете ладно млеко или вода.
  2. Направете го само со миксер.
  3. Уживајте во нежно и малку џвакачко мочи додека пиете
  4. Искусете различни вкусови со додавање на различни пијалоци
  5. Брзо поделете го и намачкајте го мочи во пијалок
  6. Има некои прилагодени вкусови кои ни се нудат како јагода,тарос,меча и манго за да си го направите пијалокот повеќе.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Не е потребна ферментација. Погоден за масовно производство. Крцкава и крцкава кора Пријатно џвакачки ентериер со оставање одличен послевкус во устата. Класичен и неопходен леб Пакување:20-25 кг/кутија Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Крцкава кора од вафли Уникатно жив и мек со мочи текстура Благ вкус на млеко Облечете се со малку мед,јаворов сируп,чоколадо или шеќер во прав за да додадете повеќе вкусови. Уникатно вкусна текстура на вафли Потребен е вафли. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Нема потреба од месење со топлина и пареа. Брзо измешајте со миксер. Пријатно меко и џвакачко со еластичен допир. Сè уште е истиот вкус откако ќе се замрзне. Погоден за автоматска машина за обложување Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Нема потреба од месење со топлина и пареа. Лесно и брзо се прави-само истурете и промешајте. Пријатно меко и џвакачко со растеглив допир. Сè уште е истиот вкус откако ќе се замрзне. Погодна е машина за автоматско обложување. Темно кафеав шеќер е со богат вкус. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.