Мешавина за леб од корејски мочи

Висок квалитет и најдобра цена Мешавина за леб од корејски мочи во Taiwan.
Нудејќи широк спектар на материјали креирани Мешавина за леб од корејски мочи од нас се смета за нивните квалитетни карактеристики. Бидејќи ние користиме само автентични материјали во создавањето на нашиот асортиман на производи, со што нашиот производ е одделен. Имаме потребни објекти за да ги прилагодите нашите производи според барањата на нашите клиенти.
Најдете и купете Мешавина за леб од корејски мочи по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, добавувачите, компанијата и фабриката на Мешавина за леб од корејски мочи во Taiwan
Ние нудиме

Мешавина за леб од корејски мочи

во различни спецификации да се грижиме за различните потреби на клиентите. Ние сме свесни за важноста на работата и информации ние ги решаваме. Ние разбираме одговорноста што секој член на нашиот тим има до рамо и тоа го правиме со највисоко ниво на доверба, искреност и интегритет - на цел и акција.
 • Мешавина за леб од корејски мочи - Mochi Bread mix
Мешавина за леб од корејски мочи
модел - Mochi Bread mix
Нов производ
Карактеристики:
 1. Не е потребна ферментација.
 2. Погоден за масовно производство.
 3. Крцкава и крцкава кора
 4. Пријатно џвакачки ентериер со оставање одличен послевкус во устата.
 5. Класичен и неопходен леб
 • Пакување:20-25 кг/кутија
 • Произведено во Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Карактеристики: Крцкава кора од вафли Уникатно жив и мек со мочи текстура Благ вкус на млеко Облечете се со малку мед,јаворов сируп,чоколадо или шеќер во прав за да додадете повеќе вкусови. Уникатно вкусна текстура на вафли Потребен е вафли. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Нема потреба од топлина.Само додадете ладно млеко или вода. Направете го само со миксер. Уживајте во нежно и малку џвакачко мочи додека пиете Искусете различни вкусови со додавање на различни пијалоци Брзо поделете го и намачкајте го мочи во пијалок Има некои прилагодени вкусови кои ни се нудат како јагода,тарос,меча и манго за да си го направите пијалокот повеќе.
Карактеристики: Нема потреба од месење со топлина и пареа. Брзо измешајте со миксер. Пријатно меко и џвакачко со еластичен допир. Сè уште е истиот вкус откако ќе се замрзне. Погоден за автоматска машина за обложување Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Нема потреба од месење со топлина и пареа. Лесно и брзо се прави-само истурете и промешајте. Пријатно меко и џвакачко со растеглив допир. Сè уште е истиот вкус откако ќе се замрзне. Погодна е машина за автоматско обложување. Темно кафеав шеќер е со богат вкус. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.