Таро крем

Таро крем Производители. Купете висок квалитет Таро крем од Taiwan.
Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd. специјализира во производство, снабдување и извозник Таро крем, Со една фабрика во Taiwan. Таа ги зема науката и технологијата innovates како моќта на развој на претпријатието. Тоа се наведнуваат на истражување, експлоатација и производство на нови производи постојано. и нашето претпријатие е долгорочна производство снабдувач за многу меѓународни познати компании.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Таро крем. Добијте информации за добавувачите, производителите, фабриката, трговците на Таро крем кои нудат најдобра цена во Taiwan
Сите наши

Таро крем

во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ world.We ве уверувам на одличен квалитет и цени, Ве молиме контактирајте со нас за вашите барања.
 • Таро крем - Taro Custard Mix
Таро крем
модел - Taro Custard Mix
Нов производ
Карактеристики:
 1. Само додадете ладно млеко.Не е потребна рерна и шпорет.
 2. Брзо готвење-заштеда на труд и време
 3. Останете со истиот вкус откако ќе се замрзне.
 4. Солен вкус на таро млеко навистина содржи тарос
 5. Кремаст вкус и лесно се топи
 6. Најпрепознатливиот вкус за лиснато полнење
 7. Исто така,Таро пастата може да се произведе со оваа мешавина од крем.
 8. Направете сигурни резултати и квалитет со време-заштеда на обработка.
 • Производ од Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Само додадете ладно млеко.Не е потребна рерна и шпорет. Брзо и лесно за правење. Останете со истиот вкус откако ќе се замрзне. Освежителен вкус на млеко Кремаст вкус и лесно се топи Без остар мирис Јапонски стил на издувам продавници претпочитаат да користат Пакување:20-25 кг/кутија Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Само додадете ладно млеко.Не е потребна рерна и шпорет. Брзо готвење-заштеда на труд и време Останете со истиот вкус откако ќе се замрзне. Кремаст вкус и лесно се топи Богат вкус на чоколадо чоколаден вкус направен од какао во прав од бунарот-познат меѓународен бренд. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Само додадете ладно млеко.Не е потребна рерна и шпорет. Брзо и лесно за правење. Останете со истиот вкус откако ќе се замрзне. Солен вкус на зелен чај од matcha Кремаст вкус и лесно се топи Еден од најпопуларните вкусови на лиснати пломби Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Само додадете млеко и шлаг.Загрејте пред да ги наполните садовите. Брзо и лесно за подготовка. Богат вкус на карамела. Освежително кремаст и не мрсен. Совршен избор како десерт во кафуле Најпродаваниот десерт за погодни продавници Пакување:20-25 кг/кутија Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Само додадете ладно млеко.Нема топлина. Лесно се прави. Останете со истиот вкус откако ќе се замрзне. Наликува на вкусот на Калпико со благ кисел и сладок вкус Понудете го најдобриот вкус и вкус за вас. Добредојдовте за нарачан развој на различни вкусови. Постојат некои други избори, како што може да се направи паста од таро со овој рецепт за крем. Направете сигурни резултати и квалитет со време-заштеда на обработка.