Чоколаден крем за крем

Чоколаден крем за крем Производител, добавувач-Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd.
Ние сме биле водечки производство на Чоколаден крем за крем, Фабрика се наоѓа во Taiwan, Како професионален производител? Извозник со одлична репутација, како и сигурноста на снабдувачот. Нашите производи содржат разни димензии и др ... Ако сте биле заинтересирани во нашите производи, Ве молиме слободно да контактирајте не. Ние ги доставуваме до вас во најдобра цена, квалитет.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Чоколаден крем за крем, треба да знаете за највисок квалитет на Чоколаден крем за крем производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Ние продолжуваме да иновираат, да се подобри, како и подобрување, како и интегрирање на ресурси внатрешно и надворешно да се зајакне флексибилноста на нашата компанија и на конкурентноста на нашите производи, и да се обезбеди и стари и нови клиенти со најдобрите

Чоколаден крем за крем

и најдобра услуга.
 • Чоколаден крем за крем - Chocolate Custard Mix
Чоколаден крем за крем
модел - Chocolate Custard Mix
Нов производ
Карактеристики:
 1. Само додадете ладно млеко.Не е потребна рерна и шпорет.
 2. Брзо готвење-заштеда на труд и време
 3. Останете со истиот вкус откако ќе се замрзне.
 4. Кремаст вкус и лесно се топи
 5. Богат вкус на чоколадо
 6. чоколаден вкус направен од какао во прав од бунарот-познат меѓународен бренд.
 • Производ од Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Само додадете ладно млеко.Не е потребна рерна и шпорет. Брзо и лесно за правење. Останете со истиот вкус откако ќе се замрзне. Освежителен вкус на млеко Кремаст вкус и лесно се топи Без остар мирис Јапонски стил на издувам продавници претпочитаат да користат Пакување:20-25 кг/кутија Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Само додадете ладно млеко.Не е потребна рерна и шпорет. Брзо и лесно за правење. Останете со истиот вкус откако ќе се замрзне. Солен вкус на зелен чај од matcha Кремаст вкус и лесно се топи Еден од најпопуларните вкусови на лиснати пломби Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Само додадете ладно млеко.Не е потребна рерна и шпорет. Брзо готвење-заштеда на труд и време Останете со истиот вкус откако ќе се замрзне. Солен вкус на таро млеко навистина содржи тарос Кремаст вкус и лесно се топи Најпрепознатливиот вкус за лиснато полнење Исто така,Таро пастата може да се произведе со оваа мешавина од крем. Направете сигурни резултати и квалитет со време-заштеда на обработка. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Само додадете млеко и шлаг.Загрејте пред да ги наполните садовите. Брзо и лесно за подготовка. Богат вкус на карамела. Освежително кремаст и не мрсен. Совршен избор како десерт во кафуле Најпродаваниот десерт за погодни продавници Пакување:20-25 кг/кутија Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Само додадете ладно млеко.Нема топлина. Лесно се прави. Останете со истиот вкус откако ќе се замрзне. Наликува на вкусот на Калпико со благ кисел и сладок вкус Понудете го најдобриот вкус и вкус за вас. Добредојдовте за нарачан развој на различни вкусови. Постојат некои други избори, како што може да се направи паста од таро со овој рецепт за крем. Направете сигурни резултати и квалитет со време-заштеда на обработка.