Мешавина за крофни без глутен

Информации за Мешавина за крофни без глутен Производител, добавувач од Taiwan.
Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd. специјализира во производство, снабдување и извозник Мешавина за крофни без глутен, Со една фабрика во Taiwan. Таа ги зема науката и технологијата innovates како моќта на развој на претпријатието. Тоа се наведнуваат на истражување, експлоатација и производство на нови производи постојано. и нашето претпријатие е долгорочна производство снабдувач за многу меѓународни познати компании.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Мешавина за крофни без глутен, треба да знаете за највисок квалитет на Мешавина за крофни без глутен производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Фирмата специјализира во наведениот производ кој е многу достапни во најдобра вредност и цена. Ние може да обезбеди со најдобрите

Мешавина за крофни без глутен

и внимателен по-служба.
 • Мешавина за крофни без глутен - Gluten-free Donut Mix
Мешавина за крофни без глутен
модел - Gluten-free Donut Mix
Нов производ
Карактеристики:
 1. Лесно се прави.
 2. Може да се направи за замрзнато тесто однапред.
 3. Направено по стандардна оперативна процедура
 4. Крцкава кора од крофна со малку џвакачка внатрешност
 5. Глутен-слободен и пченица-бесплатно
 6. Направете различни вкусови со различни преливи.
 • Произведено во Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Не е потребна ферментација. Погоден за масовно производство Направете креативни и разновидни украси. Уникатно жива и мека текстура Пријатно џвакање и неодолив допир. Не е мрсно, особено освежува Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Примарниот избор за започнување глобална франшиза Пакување:20-25 кг/кутија Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Не е потребна ферментација. Брзо произведувајте големи количини Направете разновидни украси. Меки и мочи-како текстура Пријатно џвакање и неодолив допир. Не е мрсно, особено освежува Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Примарниот избор за започнување глобална франшиза Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Карактеристики: Не е потребна ферментација. Лесно се произведуваат големи количини со висока ефикасност Направете разновидна гарнитура. Уникатно жива и нежна текстура Пријатно џвакање и неодолив допир Не е мрсно, особено освежува Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Примарниот избор за започнување глобална франшиза Богат вкус на чоколадо Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.