Мешавина од чоколадна крофна

Висок квалитет и најдобра цена Мешавина од чоколадна крофна во Taiwan.
Нашата компанија посветува на производство на снабдувачот, производител и извозник на Мешавина од чоколадна крофна во супериорен квалитет, но со поевтини цени, како и одлична услуга за нашите клиенти. Како и за нашите професионални знаења и добро контролирана обработка линија, Monden тим е дека ние може да ви помогне на најдобар производ со најконкурентна цена. Ние потполно сопствена фабрика и строга контрола на квалитетот systems.Good квалитет, брза испорака се загарантирани. Со нетрпение очекуваме да слушнеме од тебе наскоро и имаат добра соработка со вас.
Купете го најдоброто Мешавина од чоколадна крофна, треба да знаете за највисок квалитет на Мешавина од чоколадна крофна производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер од фабрика во Taiwan
Нашите

Мешавина од чоколадна крофна

Производите се широко признати и доверени од страна на корисниците и да ги задоволат постојано менување на економските и социјалните потреби. Го поздравуваме нови стари клиенти од сите сфери на животот да ни се обратите за идна деловни односи и заеднички успех.
 • Мешавина од чоколадна крофна - Chocolate Mochi Donut Mix
Мешавина од чоколадна крофна
модел - Chocolate Mochi Donut Mix
Карактеристики:
 1. Не е потребна ферментација.
 2. Лесно се произведуваат големи количини со висока ефикасност
 3. Направете разновидна гарнитура.
 4. Уникатно жива и нежна текстура
 5. Пријатно џвакање и неодолив допир
 6. Не е мрсно, особено освежува
 7. Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво.
 8. Примарниот избор за започнување глобална франшиза
 9. Богат вкус на чоколадо
 • Производ од Тајван
 • Ефикасна и стабилна испорака
 • Примерокот е понуден.
 • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Не е потребна ферментација. Погоден за масовно производство Направете креативни и разновидни украси. Уникатно жива и мека текстура Пријатно џвакање и неодолив допир. Не е мрсно, особено освежува Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Примарниот избор за започнување глобална франшиза Пакување:20-25 кг/кутија Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Не е потребна ферментација. Брзо произведувајте големи количини Направете разновидни украси. Меки и мочи-како текстура Пријатно џвакање и неодолив допир. Не е мрсно, особено освежува Користен алуминиум-бесплатен прашок за пециво. Примарниот избор за започнување глобална франшиза Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Лесно се прави. Може да се направи за замрзнато тесто однапред. Направено по стандардна оперативна процедура Крцкава кора од крофна со малку џвакачка внатрешност Глутен-слободен и пченица-бесплатно Направете различни вкусови со различни преливи. Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.