Тапиока топка

Тапиока топка Производители. Купете висок квалитет Тапиока топка од Taiwan.
Fantastic Texture Enterprise Co.,Ltd. е компанија ориентирана кон извоз, која доставува Тапиока топка на светскиот пазар. Имаме сопствена фабрика лоцирана во Taiwan. Ние можеме да ги снабдуваме клиентските производи со конкурентна цена и добар квалитет. Нашата компанија е ангажирана во деловната линија на оваа индустрија.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Тапиока топка, треба да знаете за највисок квалитет на Тапиока топка производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер од фабрика во Taiwan
Со цел да се задоволи побарувачката на пазарот, ние постојано ќе се развиваат нови

Тапиока топка

производи. Затоа, ние сме искрено со нетрпение очекувам да се донесе долгорочна соработка со двете државни и странски претпријатија.
  • Тапиока топка - Tapioca Pearls Powder Mix
Тапиока топка
модел - Tapioca Pearls Powder Mix
Карактеристики:
  1. Тестото не треба да се прави од топла вода.
  2. Погоден за стандардна оперативна процедура.
  3. Брзо за правење-заштеда на труд и време
  4. Пријатно џвакање и останете нежни внатре
  • Производ од Тајван
  • Ефикасна и стабилна испорака
  • Примерокот е понуден.
  • Достапно е прилагодување.
Enquiry Now
производи Листа
Нов производКарактеристики: Лесно се прави. Погоден за стандардна оперативна процедура. Навистина содржи тарос Малку џвакање и нежно. Направете сигурни резултати и квалитет. Еден од најдобрите додатоци за избричен снег и боба чај Пакување:20-25 кг/кутија Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Лесно се прави. Погоден за стандардна оперативна процедура. Содржи навистина сладок компир Малку џвакање и нежно. Направете сигурни резултати и вкусност. Еден од најдобрите додатоци за избричен снег и боба чај Познатите синџири на продавници за чај Боба претпочитаат да користат. Произведено во Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.
Нов производКарактеристики: Лесно за правење. Погоден за стандардна оперативна процедура. Навистина содржи зелен чај од маца Малку џвакање и нежно. Оставете одличен послевкус на натпревар во устата. Излезете со добар квалитет и доверливост Еден од најдобрите додатоци за избричен снег. Производ од Тајван Ефикасна и стабилна испорака Примерокот е понуден. Достапно е прилагодување.